Що повинне бути на столі на Новий рік 2014

що повинне бути на столі на новий рік 2014Усе хазяєчки вже збилися з ніг, розшукуючи в магазинах незвичайні продукти й різні делікатеси, все це робиться для того, щоб якнайбільше здивувати своїх гостей у цей прекрасне, світле й чисте свято. Адже дуже хочеться зустріти новий рік у повній готовності, саме тому давайте поговоримо про те, що повинне бути на столі на новий рік 2014. Про цьому докладно розповість сайт Yου- servus-kitzcom.

На новий рік 2014 повинне бути:

1. Дуже оригінально буде виглядати, якщо ви подасте копченого вугра, помнете, що наступний рік, це рік Змії, вугор по своєму виді дуже схожий на змію, саме тому це блюдо буде зустрінуто вашими гістьми на ура. Копчений вугор необхідно нарізати невеликими шматочками й згорнути в так звані зміїні колечка, це дуже символічно й тому прекрасно буде смотреться на вашім столі. Повинне бути на столі на новий рік 2014 обов’язково багато морепродуктов, адже змія дуже любить незвичайні продукти, делікатеси й різні изиски. Але, незважаючи на це, змія все-таки не буде, є сумнівні продукти, тому на вашім новорічному столі все повинне бути саме свіже, продукти можуть бути й звичайними, але приготувати їх необхідно з ізюминкою й изиском.

2. Повинні бути на столі на новий рік 2014 рибні закуски, гарячі рибні блюда, морепродукти, риба, холодець із риби, всі ці блюда просто прекрасно підійдуть для того, щоб зустріти новий рік змії. Риба може бути, як морський, так і річковий. Символом добробуту може служити ікра, але все-таки найкраще замінити звичайні й всім знайомі бутерброди з ікрою й маслом тарталетками з ікрою. Також можна оформити невеликі бутерброди у вигляді канапе. Салати викладете у формі змії, також прикрасьте змійкою, яку можна зробити з огірка або моркви.

3.що повинне бути на столі на новий рік 2014 Всі ми знаємо, що змії дуже люблять ласувати кроликами й зайцями, саме тому ми радимо зупинити свій вибір гарячого блюда на м’ясі кролятини. Помнете про те, що повинне бути на столі на новий рік 2014. Кролятина стане трохи ніжніше, якщо ви попередньо заморозите й розморозите м’ясо. Змія вам обов’язково за це віддячить і весь наступний рік буде охороняти ваше сімейне вогнище, буде берегти статок і затишок у будинку.

4. Досить до речі будуть різні закуски з яєць, це пов’язане з тим, що змія дуже любить яйця, саме тому на вашім столі фаворитами будуть омлетние рулетики, фаршировані яйця, а також смішні мишки з яєць, ці блюда повинні бути на столі на новий рік 2014.

5. На вашім новорічному столі повинні обов’язково бути присутнім і салати, щоб їх приготувати скористайтеся кальмарами, мідіями й іншими морепродуктами. Але при цьому помнете й про те, що змія любить ті продукти, які не піддаються високій термічній обробці, тому найкраще намагатися насичувати свій новорічний стіл якнайбільше саме сирими блюдами. Постарайтеся кожне ваше блюдо хоч якось прикрасити, це також надто важливо, кожне подаване вами блюдо повинне виглядати просто бездоганно.

6. Як говорять східні традиції необхідно трохи піддобрити строгу господарку, це можна зробити за допомогою блюд з горіхами, молоком, гарбузом, з гарбуза можна зробити чудовий декор.

7. що повинне бути на столі на новий рік 2014Помнете й про десерти, саме тут ви можете виявити всю свою фантазію й творчість. Повинне бути на столі на новий рік 2014 усе, що символізує змієві й всі що з нею зв’язане. Торти й всі десерти ви можете прикрасити за допомогою крему, збитих вершків у вигляді змії, якщо на десерт у вас морозиво, те і його можна подати на тарілках якимись змійками-смужками, також облийте його полуничним сиропом або ж шоколадом. У вигляді зміїних кілець можна викласти й фрукти, які ви любите.

8. Не варто забувати й про прикрасу стола. Свій новорічний зміїний стіл доповните дорогими свічниками з ароматичними свічами, а також гарними новорічними серветками. Також на вашім столі повинна бути гілочка сосни, адже вона є якимось символом довголіття. Посередині стола й на краях цілком до речі будуть різні композиції, це можуть бути морські зірки, раковини й морська галка, ваші серветки також повинні сполучатися із загальною колірною гамою. Розставте по краях усього стола східні пахощі, так ви зможете створити трохи інтимну й загадкову атмосферу, а все це дуже сприятливо відбитися на всій загальній обстановці проведення свята.

Сьогодні ви довідалися, що повинне бути на столі на новий рік 2014, це рік змії, тому постарайтеся підтримувати зміїну тематику абсолютно у всім. У приготовлені вами блюдах, у прикрасі новорічного стола, і прикрасі самого залу для проведення нового року 2013 повинне символізувати змієві. Тоді господарка цього майбутнього року буде вашою покровителькою на весь рік. Сподіваємося, цей новий рік стане для вас воістину казковим і незабутнім. Щасливого нового року!

Скипина Настасія для servus-kitz.com