Що чоловіка люблять у сексі

що чоловіка люблять у сексіНемає нічого дивного в тім, що рано або пізно кожна жінка задає собі цей простий, але підступне питання – що ж чоловіка люблять у сексі? Можна було б відповісти однозначно й на цьому припинити обговорення цієї теми – усе чоловіки унікальні, і кожний воліє в сексі щось своє Але це було б занадто просто :) Тим більше що деякі загальні стереотипи все-таки існують. Вірні вони чи ні стосовно вашого чоловіка – вирішувати вам. Про те, що чоловіка люблять у сексі, розповість сайт для жінок servus-kitz.com.

Можливо, ваш чоловік рідкісний виняток із правил, і його поводження не піддається ніякій логіці. Але є деякі сексуальні прояви, які збуджують і цікавлять більшість чоловіків.

Отже, чоловіка люблять у сексі:

  • Розкутість жінки. Практично все чоловіка люблять у сексі розкутість партнерки. Це зовсім не означає, що ваше поводження повинне бути на грані непристойності. Але деякі манери жінок легкого поводження й іноді макіяж зірок голливуда збуджує чоловіків до божевілля, тим більше, якщо ви у звичайному житті строгі, скромні й правильні

чоловіка люблять у сексі розкутість

Дозвольте собі в сексі бути сміливої й завжди готової до експериментів. Займіться сексом у самих несподіваних місцях, це збудить вас обох і внесе у ваші відносини свіжу нотку. Ніколи не говорите «Ні» вашому улюбленому, якщо його фантазії не виходять за рамки розумного змісту. Краще спробувати й пошкодувати, чим не спробувати й пошкодувати про незроблений.

  • Ініціатива жінки. Особливо здивує вашого чоловіка ваша нестандартна ініціатива. Ви звикли займатися сексом перед сном, коли всі дела й турботи дня за? Розбудите вашого улюбленого легенею еротичним сніданком, чоловіка люблять жіночу ініціативу в сексінехай навіть вихідного дня. Або запропонуєте вашому чоловікові зустріти вас після роботи й улаштуйте швидкий, але жагучий секс у машині. Чоловіка люблять у сексі несподіванки – частіше дивуйте вашого улюбленого. І тоді вам не загрожують його зацікавлені погляди на інші жінок
  • Відчуття переваги в сексі. Ви вмієте проявляти ініціативу в сексі? Це прекрасно! Але ніколи не забувайте про те, що будь-який чоловік хоче відчувати свою перевагу над жінкою. Це закладено природою, і ніякі міркування про рівноправність не виправлять ситуацію. Навчитеся не тільки бути активної, але й вчасно підкорятися чоловікові всексе.

Не скупитеся на похвали й компліменти на адресу вашого улюбленого. Нехай ваш обранець відчує себе сьогоденням Мачо в сексі, навіть якщо не все на висоті. Тактовно натякніть чоловікові, що саме вам хотілося б у сексі, але при цьому підкресліть його винахідливість і чуттєвість.

  • Сексуальні атрибути. Найбільше люблять чоловіка в сексі сексуальність партнерки. Підкреслити свою сексуальність ви можете по-різному. Еротична білизна, панчохи, пояс, тонкі напівпрозорі пеньюари – всі ці атрибути не залишать байдужим вашого улюбленого. Спробуйте поекспериментировать із кольором нижньої білизни й моделями. Одних чоловіків можуть збуджувати рожеві рюші й тонке мереживо, інші божеволіють від шкіряних поясів і високих ботфорт замість панчіх. Причому надягати еротичну нижню білизну бажано не напередодні самого сексу, а раніше й поставити про це в популярність вашого чоловіка. Порушення «здалеку» принесе свої плоди обов’язково.

сексуальна нижня білизна

  • Еротичні фільми. На жаль, усе чоловіка полигамни. Це не говорить про те, що ваш обранець неодмінно вам змінює. Але присутність когось ще під час сексу збуджує багатьох чоловіків. Якщо ви не готові до сміливих експериментів і групового сексу, то спільний перегляд еротичного фільму вдвох може створити деяку ілюзію присутності третьої особи. Можливо, саме тому практично немає чоловіків, байдужих керотике.

що чоловіка люблять у сексі

Це далеко не повний перелік того, що чоловіка люблять у сексі. І тільки один момент із цієї теми не можна залишити без уваги – ваш чоловік любить у сексі Вас! Віддавайте себе всю в сексі тому, кого ви любите. Це не залишиться непоміченим!

Автор – Торопова Наталя

Сайт для жінок servus-kitz.com