Де відзначити Новий рік 2014? Як провести Новий рік?

де відзначити новий рік 2014Безсумнівно, Новий рік – це краще свято, що люблять і чекають усе. Особливо це свято дуже подобається дітям, адже саме в новорічну ніч їхні таємні мрії збуваються й вони одержують бажані подарунки й багато насолод. До настання Нового 2014 року многим має бути не тільки вибрати й купити подарунки, але й вирішити де відзначити Новий рік 2014. Про те, як і де краще зустріти й добре провести наступаючий рік ви можете довідатися на сайті Yου- servus-kitzcom.

Наступаючий 2014 рік – рік чорної змії. При виборі місця для святкування новорічних свят варто враховувати той факт, що Змій любить вільний простір, тому по можливості відправляйтеся загород або на природу.

Догодити Змієві дуже важливо, для того щоб у році, що наступив, був статок і везенье. Змій дуже любить бешкетництво й веселощі, тому постарайтеся провести Новий рік 2014 якнайкраще й позитивнее, і бажано зі своєю родиною. Включите в сценарій свята азарт, музику й розважальні ігри. Головне в наступаючому новому році не сидіти на місці, а якнайбільше рухатися й танцювати.

Якщо ви бажаєте відзначити Новий рік у незвичайному місці, радимо почитати статтю “Куди поїхати на Новий рік”

Новий 2014 рік будинку

де відзначити новий рік 2014 Місць, де добре можна відзначити Новий рік 2014 дуже багато, але сам актуальним уважається власна квартира або будинок. Саме тут ви зможете зустріти рік чорної змії в спокійній обстановці в колі родини.

Якщо ви хочете провести Новий рік 2014 зі сміхом і танцями, то можете запросити до себе гостей. Адже чим більше компанія, тим веселіше буде свято. У цьому випадку вам належить подбати й про вільний простір, яке потрібно буде для танців. Для цього можна забрати зайві меблі.

Також для більших веселощів і відчуття свята можна запросити Снігурку й Діда Мороза, або виступити самим у їхній ролі. Заздалегідь подумайте, чи зможете ви із цим упоратися

Придумайте для свята невеликий сценарій, конкурси й завдання, підберіть веселу музику. Купите подарунки, нарядите ялинку, накрийте на стіл, запаліть свічі й можете відзначати свято з рідними й близькими.

Після застілля можна відправитися до новорічної ялинки, щоб подивитися на святкові феєрверки й салют.

Новий рік із кращими друзями

де відзначити новий рік 2014 Щоб новорічна ніч надовго запам’яталася, коштує як можна цікавіше неї провести. Якщо ви хочете зустріти рік чорної змії із друзями, то добре поразмишляйте, де відзначити Новий рік 2014 буде найкраще.

Плани на проведення такого свята звичайно складаються спільно. Саме так ви зможете прийти до найбільш оптимального й оригінального варіанта. Їх дуже багато, тому давайте розглянемо найпоширеніші:

1. Новий рік 2014 у ресторані. Улаштувати новорічну вечірку в ресторані – це відмінне рішення. Адже на відміну від будинку ресторан має масу переваг. Вам не прийде стояти в плити й готовити святкову вечерю, адже в ресторані величезний вибір блюд і и можете замовити всі що побажаєте.

Другим достоїнством є вільний простір. У багатьох ресторанах є спеціальні сцени для танців, які оснащені світловою й музичною апаратурою. Тут можна послухати «живу» музику у виконанні популярних артистів.

Тому, якщо ви зупинили свою перевагу на ресторані, те обов’язково заздалегідь погодьте з його керівництвом число й час проведення заходу, новорічний меню, обговорите музичний супровід

2. Новий рік чорної змії в клубі. Відмінним місцем уважається клуб, де провести Новий рік 2014 можна добре й весело навіть більшим дружнім компаніям. Це можливо завдяки великому приміщенню, що може вмістити всіх бажаючих добре відпочити. Тут також як і в ресторані є сцена, відмінна музика й світлове висвітлення, відмінна кухня й різноманітне меню.

3. Святкування на базі відпочинку або в санаторії. Заміський відпочинок надовго западе вам у душу. Адже свято, проведений удалині від міста, не тільки буде цікавим, але й сприятливо позначиться на вашім здоров’ї. На турбазі можна відмінно відзначити Новий рік 2014 і ще покататися на лижах.

4. Новорічна ніч в отеленні. У деяких готелях є спеціально відведена територія, де можна зустріти новорічні свята. Тут також вас зустрінуть із теплом і привітністю. Відзначити свято ви зможете в ресторані, що розташований на території готелю, потанцювати й послухати музичних виконавців у концертному залі, а головне всім найдеться місце для відпочинку в затишних номерах. Якщо ви хочете відволіктися від повсякденної суєти, то це місце відмінно підійде для вас.

Святкування Нового року із друзями, безсумнівно, принесе вам масу приємних відчуттів і незабутніх вражень. Для цього потрібно підготуватися. Пропонуємо ідеї сценаріїв Нового року 2013.

На новорічні канікули ви також можете відправитися в Європу, де провести Новий рік 2014 буде дуже цікаво й захоплююче. Ви побуваєте начебто в казці. Заздалегідь визначите країну, у якій бажаєте відзначити новорічні свята, замовте квитки й обговорите всі тонкості.

Вдало зустріти всім Новий 2014 рік!

Косова Тетяна для Yου-Pretty.com